Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Firestone |
| Высота профиля шины | 65 |
| Индекс нагрузки шины | 102 |
| Посадочный диаметр шины | 17" |
| Сезонность шин | Летние шины |
| Состояние | Новое |
| Ширина шины | 225 мм |
Пользовательские характеристики
| Вид шины | Радиальная |
| Диаметр колеса/диска | 17" |
| Назначение | Легковые |
| Тип | Бескамерная "TL" |
| Шина с повышенной нагрузкой | Нет |
Автошини Firestone Roadhawk – це одна з найкращих моделей випуску кінця 2016 року, від дочірнього бренду фірми Bridgestone. Представлені автошини орієнтовані застосування на малогабаритних легкових автомобілях різних моделей у літню пору року. Авторезина є придатною для використання як по сухих, так і по мокрих автотрасах. Серед головних переваг шини слід зазначити: тривалий термін служби; короткий гальмівний шлях; підвищений рівень курсової стійкості за будь-якої погоди; безпека під час водіння. Автошини Файрстоун Роадхоук оснащені високоефективною водовідвідною системою. За рахунок наявності поздовжніх каналів та поперечних канавок шини швидко видаляють з точки контакту воду, що робить їх стійкими до аквапланування та догляду в занесення при проходженні поворотів.