Симистор BTA41-600BRG
Симистор BTA41-600BRG
Характеристики та опис
 BTA41-600BRG Тиристор — TOP-3: Тип: Симістор: Uмакс: 600 В: Iкомм: 40 А: Uутрим: 1.55 В: Iуе(включ): 50 мА: Iуе(вимк): 0 А