Характеристики и описание
Дополнительные функции и характеристики
Основной
| Потребляемая мощность | 1200 Вт |
Пользовательские характеристики
| Індикатор роботи / нагріву | є / є |
| Автовимкнення | немає даних |
| Автоотключение | нет данных |
| Антипригарное покрытие | Есть |
| Вид | закрытый двухсторонний |
| Вращение шампура на 360° | Нет |
| Дисплей | без дисплея |
| Дополнительно | раскрывается на 180 градусов |
| Звуковой сигнал | Нет |
| Знімні пластини | немає |
| Индикатор работы / нагрева | есть / есть |
| Цвет | черный, серебристый |
| Комплектация | електрогриль, два піддона для жиру, гарантія, інструкція |
| Материал корпуса | пластик / метал |
| Материал рабочей поверхности | антипригарне покриття |
| Обертання шампура на 360° | немає |
| Поддон для сбора жира | есть (съемный) |
| Мощность | 1200 Вт |
| Піддон для збирання жиру | є (знімний) |
| Размер рабочей поверхности | 26 х 16.5 см |
| Регулируемый термостат | немає |
| Розмір робочої поверхні | 26 х 16.5 см |
| Сенсор визначення товщини продукту | немає |
| Сенсор определения толщины продукта | Нет |
| Съемные пластины | Нет |
| Таймер | Нет |
| Текстура рабочей поверхности | ребристая |
| Текстура робочої поверхні | ребриста |
| Термоизолированная ручка | Да |
| Термоізольована ручка | є |
| Тип | гриль электрический |
| Тип управления | Электронное |
| Тип установки | Настольный |
На вулиці та в будинку Гриль First FA-5343-3 можна використовувати як для барбекю у дворі, так і для звичайної вечері будинку. Єдиною умовою для його роботи є доступ до електромережі. Контактна модель поєднує властивості закритого і відкритого типу грилів. Хочете запекти овочі одночасно з двох сторін чи волієте перевертати м'ясо? У будь-якому випадку First FA-5343-3 з легкістю впорається із завданням. На варті краси та здоров'я Гриль First FA-5343-3 дозволяє готувати не тільки смачну та ароматну, але корисну та дієтичну їжу. Антипригарне покриття обох пластин унеможливлює використання олії, а спеціальний контейнер дозволить зібрати зайвий жир, що виділяється в процесі приготування м'ясних страв. Робочі параметри Основу контактного гриля First FA-5343-3 складають дві пластини з антипригарним покриттям. Нагрів рефленої поверхні здійснюється за рахунок незалежних ТЕНів. Кут відкриття пластин дорівнює 180 градусів. Така функція зручна для закладення продуктів перед закритим типом приготування та вдвічі збільшує робочу площу при виборі роботи з відкритим типом гриля. Зручність та безпека Для перенесення гриля передбачена термоізольована ручка, яка не нагрівається в процесі роботи гриля, а отже, немає необхідності чекати на його повне охолодження перед збиранням. Спеціальний фіксатор надійно з'єднує пластини і можна не переживати про їхнє раптове розкриття. Гумки ніжки не дозволять грилю First FA-5343-3 випадково зісковзнути зі столу, навіть якщо він стоїть на слизькій поверхні. Додаткова функція ніжок - оберігати стільницю від ризику бути подряпаною під час його пересування. Вбудований захист від перегріву відключить живлення у разі критичного підвищення температури.