Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Swing |
| Длина заушника | 130 мм |
| Мост | 16 мм |
| Форма | Овальная |
| Ширина линзы | 46 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2022 |
| Цвет | Винний |
| Материал оправы | Нейлон |
| Пол | Дитячі |
Оправа оптична SWING комплектується фірмовим футляром