Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Estilo |
| Длина заушника | 141 мм |
| Мост | 17 мм |
| Пол | Женский |
| Ширина линзы | 55 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2023 |
| Цвет | Золотой |
| Материал оправы | Металл |
| Форма | Котяче око |
Оправа оптична ESTILO комплектується фірмовим футляром та серветкою