Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Estilo |
| Длина заушника | 140 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Мост | 18 мм |
| Пол | Мужской |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина линзы | 52 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2023 |
| Материал оправы | Металл |
Оправа оптична ESTILO комплектується фірмовим футляром та серветкою*Комплектація окулярів представлена як приклад. Футляр може відрізнятися за кольором чи формою