Характеристики и описание
Основной
| Производитель | William Morris |
| Длина заушника | 142 мм |
| Мост | 18 мм |
| Пол | Женский |
| Форма | Круглая |
| Ширина линзы | 49 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2023 |
| Цвет | Пудровый |
| Материал оправы | Металл |
Оправи для окулярів WILLIAM MORRIS комплектуються фірмовим футляром та серветкою *Комплектація окулярів представлена як приклад. Футляр може відрізнятися за кольором чи формою