Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Estilo |
| Длина заушника | 140 мм |
| Цвет | Черный |
| Мост | 16 мм |
| Пол | Мужской |
| Форма | Квадратная |
| Ширина линзы | 53 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2023 |
| Материал оправы | Нейлон |
Оправа оптична ESTILO комплектується фірмовим футляром та серветкою