Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Polaroid |
| Длина заушника | 145 мм |
| Мост | 19 мм |
| Пол | Унисекс |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина линзы | 52 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2023 |
| Цвет | Гавана |
| Материал оправы | Нейлон |
Оригінальні оправи комплектуються фірмовим футляром Polaroid