Характеристики и описание
Основной
| Длина заушника | 140 мм |
| Мост | 18 мм |
| Пол | Женский |
| Ширина линзы | 51 мм |
Пользовательские характеристики
| Производитель | LIGHTEC |
| Колекція | 2024 |
| Цвет | Винний |
| Материал оправы | Металл |
| Форма | Нестандартная |
Оправи для окулярів LIGHTEC комплектуються фірмовим футляром та серветкою