Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Marcolin |
| Длина заушника | 135 мм |
| Цвет | Черный |
| Мост | 17 мм |
| Пол | Женский |
| Форма | Круглая |
| Ширина линзы | 49 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2024 |
| Материал оправы | Металл |
Оправи для окулярів GUESS комплектуються фірмовим футляром та серветкою