Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Swing |
| Длина заушника | 130 мм |
| Цвет | Серый |
| Мост | 17 мм |
| Пол | Унисекс |
| Ширина линзы | 45 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2026 |
| Материал оправы | Нейлон |
| Форма | Панто |
Оправа оптична SWING комплектується фірмовим футляром