Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Ic! Berlin |
| Длина заушника | 145 мм |
| Цвет | Черный |
| Мост | 18 мм |
| Пол | Мужской |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина линзы | 54 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2025 |
| Материал оправы | Металл |
Оправа оптична IC! BERLIN комплектується фірмовим футляром та серветкою