Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Swing |
| Длина заушника | 130 мм |
| Цвет | Красный |
| Мост | 18 мм |
| Ширина линзы | 45 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2025 |
| Материал оправы | Нейлон |
| Пол | Дитячі |
| Форма | Закруглена |
Оправа оптична SWING комплектується фірмовим футляром