Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Swing |
| Длина заушника | 150 мм |
| Цвет | Коричневый |
| Мост | 22 мм |
| Пол | Мужской |
| Форма | Прямоугольная |
| Ширина линзы | 50 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2025 |
| Материал оправы | Нейлон |
Оправа оптична SWING комплектується фірмовим футляром