Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Estilo |
| Длина заушника | 145 мм |
| Цвет | Серый |
| Мост | 18 мм |
| Пол | Мужской |
| Форма | Квадратная |
| Ширина линзы | 54 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2025 |
| Материал оправы | Металл |
Оправа оптична ESTILO комплектується фірмовим футляром та серветкою