Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Estilo |
| Длина заушника | 138 мм |
| Мост | 19 мм |
| Пол | Женский |
| Форма | Круглая |
| Ширина линзы | 52 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2025 |
| Цвет | Золотой |
| Материал оправы | Металл |
Оправа оптична ESTILO комплектується фірмовим футляром та серветкою