Характеристики и описание
Основной
| Производитель | William Morris |
| Длина заушника | 142 мм |
| Мост | 18 мм |
| Пол | Мужской |
| Форма | Овальная |
| Ширина линзы | 52 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2026 |
| Цвет | Серебряный |
| Материал оправы | Металл |
Оправи для окулярів WILLIAM MORRIS комплектуються фірмовим футляром та серветкою