Характеристики и описание
Основной
| Производитель | William Morris |
| Длина заушника | 142 мм |
| Мост | 16 мм |
| Пол | Женский |
| Форма | Бабочка |
| Ширина линзы | 52 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2026 |
| Цвет | Пудровый |
| Материал оправы | Нейлон |
Оправи для окулярів WILLIAM MORRIS комплектуються фірмовим футляром та серветкою