Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Estilo |
| Длина заушника | 145 мм |
| Цвет | Синий |
| Мост | 20 мм |
| Пол | Унисекс |
| Ширина линзы | 51 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2021 |
| Материал оправы | Металл |
| Форма | Панто |
Оправа оптична ESTILO комплектується фірмовим футляром та серветкою