Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Swing |
| Длина заушника | 135 мм |
| Цвет | Серый |
| Мост | 20 мм |
| Ширина линзы | 49 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2023 |
| Материал оправы | Нейлон |
| Пол | Дитячі |
| Форма | Панто |
Оправа оптична SWING комплектується фірмовим футляром