Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Estilo |
| Длина заушника | 142 мм |
| Цвет | Черный |
| Мост | 16 мм |
| Пол | Женский |
| Ширина линзы | 52 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2024 |
| Материал оправы | Нейлон |
| Форма | Котяче око |
Оправа оптична ESTILO комплектується фірмовим футляром та серветкою