Характеристики и описание
Основной
| Производитель | William Morris |
| Длина заушника | 143 мм |
| Цвет | Черный |
| Мост | 17 мм |
| Пол | Женский |
| Форма | Бабочка |
| Ширина линзы | 54 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2024 |
| Материал оправы | Металл |
Оправи для окулярів WILLIAM MORRIS комплектуються фірмовим футляром та серветкою *Комплектація окулярів представлена як приклад. Футляр може відрізнятися за кольором чи формою