Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Estilo |
| Длина заушника | 140 мм |
| Цвет | Черный |
| Мост | 20 мм |
| Пол | Женский |
| Форма | Круглая |
| Ширина линзы | 51 мм |
Пользовательские характеристики
| Колекція | 2024 |
| Материал оправы | Нейлон |
Оправа оптична ESTILO комплектується фірмовим футляром та серветкою