| Виніс керма | алюміній, довжина: 60 мм |
| Втулки | WZ, алюмінієві, 32 спиці, під ексцентрик |
| Возраст | для підлітків |
| Диаметр колес | 26 " |
| Задній перемикач швидкостей | SHIMANO TOURNEY RD-TY500-SGS 7 sp |
| Кассета | Shimano CS-HG210-7, 7-SPEED, 12-32T |
| Руль | широке |
| Ланцюг | 7 sp |
| Линейка | MARVEL 6.1 |
| Матеріал вилки | алюміній |
| Материал рамы | алюмінієвий сплав |
| Ободи | алюмінієві |
| Особенности | з багажником, з кріпленнями для фляготримача, з можливістю встановлення крил, підлітковий |
| Педалі | ефективні |
| Покришки | Chaoyang 26x2.1" |
| Підсідельний штир | ексцентриковий затискач |
| Рама | класична |
| Размер рамы | XS |
| Стан товару | Новий |
| Сідло | регулюється без застосування інструментів |
| Тип | велосипед гірський (mtb) |
| Тип вилки | пружинно-масляна |
| Тип гальм | дискові механічні |
| Тип рами (амортизація) | однопідвісний (хардтейл) |
| Шатуни | PROWHEEL A10XPP BCD 104MM, S=165, M=170, L/XL=175, алюміній, під квадрат |