| Высота подачи | 9 м |
| Довжина з'єднувального шланга | 10 м |
| Дополнительно | механічне ущільнення, кабельний намотувач, ручка для транспортування, кутовий адаптер 90°, швидкоз’ємне підключення шланга |
| Діаметр патрубка | 47,8 мм |
| Залишкова висота води | 1 мм |
| Захист двигуна | захист від сухого ходу |
| Комплектация | насос, тканинний шланг, швидкоз’ємні з’єднання, пластикова корзина |
| Макс. розмір твердих частинок | 35 мм |
| Мощность | 750 Вт |
| Назначение | для брудної води, для чистої води |
| Производительность | 18 500 л/год |
| Рабочее давление | 0,9 бар |
| Температура подачі, макс. | 35 °C |
| Тип | насос дренажний |
| Функции | поплавковий вимикач, регулювання рівня всмоктування, автоматичне вмикання та вимикання |