Характеристики и описание
Основной
| Производитель | DB Technologies |
| Тип | Сабвуфер |
Пользовательские характеристики
| Вес | 41,8 кг |
| Класс усилителя | D |
| Максимальний рівень звукового тиску (SPL) | 134 дБ |
| Материал корпуса | Фанера |
| НЧ динамік | 18” |
| Объем | 0.26 |
| Мощность | Пікова 1800 W |
| Розміри | 720х530х690 мм |
| Статус доступності | Да |
| Частотный диапазон | 42 -110 Гц |
Сабвуфер dB Technologies SUB 918 оснащений високоякісним динаміком 18 "інтегрованим підсилювачем Digipro G3 класу D потужністю 900 Вт RMS / 1800 Вт PEAK і забезпечує високу ефективність і рівень звукового тиску.
Передбачено дистанційне керування по протоколу RDNet за допомогою програмного забезпечення Aurora Net (Windows і Mac) що забезпечує розширені конфігурації сабвуфера, а також оптимальну низкочастотную підтримку для широкосмугових систем dB Technologies з RDNet. Дві різьблення M20 допускають як вертикальне, так і горизонтальне використання разом з широкосмуговими АС.
Частота відповіді (-10дБ) 42 до обріза
НЧ катушка4 "
Підсилювач Digipro G3
процесор
Контролер: DSP 28/56 Bit
АЦП / ЦАП24 bit / 48 Hz
Лімітер: Peak, Thermal, RMS
Частота кроссовера: Variable (70Hz - 80Hz - 90 Hz - 100Hz - 110 Hz
Управління: 1x Subwoofer Atteniation Control
1x Delay Rotary
1x Xover Rotary
1x Polarity Switch
комутація
Сигнал вхід: 1x XLR female
1x USB (data service)
Сигнал вихід: 2x XLR male
Різьба під стійку: 2хM20 (одна зверху і одна збоку)