TFT 27" Philips 27M2N3800A, Fast IPS, 4K UHD, 160Гц, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, кол.,чорно-срібл
Характеристики та опис
Основні
ВиробникPhilips
СтанНовий
Користувальницькі характеристики
DisplayPort1
HDMI2
VESA100x100
Вага (кг)5,6
Властивості підставкиКут нахилу: -5° / +20°, Регулювання по висоті: 130 мм, Поворотний екран (Pivot) +/-90°, Обертання (Swivel): +/-30°
Джерело живленняВнутрішнє
Динамічна контрасністьMega Infinity DCR
Додаткові роз'єми1 х Аудіороз'єм
Діагональ екрана27
КолонкиДа
КолірЧорний з сріблястим
Кут огляду, гор/верт178/178
Максимальна роздільна здатність3840x2160 (Ultra HD 4K)
Покриття екранаАнтиблікове
Споживана потужністьВ робочому режимі: 25.65 Вт В режимі очікування: 0.5 Вт
Співвідношення сторін16:9
Тип матриціFast IPS
Тип підсвіткиwLED
Час реакції, мс0,5
Частота оновлення160 Гц
Два вбудовані динаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Дивіться фільми, слухайте музику, спілкуйтесь з родиною, друзями, колегами без додаткового обладнання.