SQL100A1200V Guerte
SQL100A1200V Guerte
Характеристики та опис
Одиниця виміру: шт
Виробник: Guerte
Корпус: 60x100мм
Uзвор, V: 1200 V
I пр, A: 100 A
Тип діодного моста: Трифазний
Монтаж: THT
Імпульсний струм, А: 1000 A
SQL100A1200V Guerte
Готово до відправки
Код: 131478
414
-9%