Характеристики и описание
Основной
| Производитель | WALKER |
| Длина кабеля | 1 м |
| Цвет | Белый |
| Тип | Кабель |
Пользовательские характеристики
| Індикатор заряду | Нет |
| Вихідний роз'єм | Type-C |
| Вхідна напруга, V | 20V |
| Гарантія | 24 місяці |
| Кількість згинань | 5000 |
| Максимальна швидкість передачі даних | 480Mbps |
| Матеріал кабелю | TPE |
| Потужність, W | 120W |
| Сила тока (А) | 6A |
| Форма кабелю | кругла |