| BLC | Підтримує |
| Defog | Підтримує |
| HLC | Підтримує |
| PoE | PoE: IEEE 802.3af |
| WDR | 120 дБ |
| Ідентифікація об'єкта (DORI - не аналітика) | 5 м |
| Аналітика | Детектор руху |
| Апертура | F1.6 |
| Аудіо інтерфейси | вбудований мікрофон |
| Виявлення об'єкта (DORI - не аналітика) | 56 м |
| Відео компресія | S+265/H.265/H.264B/H.264M/H.264H |
| Горизонтальний кут огляду, градус | 100 і більше |
| Дальність підсвічування | 30 м |
| Дальність підсвічування, м | 30 і менше |
| Питание | PoE (802.3af) |
| Класс защиты | ІК10 |
| Кути огляду | 109° (Г); 59° (В); 125° (Д) |
| Кількість потоків | 2 |
| Материал | Металл/пластик |
| Материал корпуса | пластик/метал |
| Матриця | 1/2.8" CMOS |
| Сетевые интерфейсы | 1 х RJ-45 (10/100 Base-T) |
| Метод зберігання | ANR, microSD 512 Гб |
| Мін. чутливість | Кольорове зображення: 0.002 люкс (F1.6, АRP увімк.), Ч/Б: 0 люкс з ІЧ- підсвічуванням |
| Основні функції обробки | Маска приватності: 4 статичні чорні області |
| Потужність споживання | 7 Вт |
| Придушення шуму (DNR) | 3D |
| Підтримка аудіо | вбудований мікрофон |
| Підтримка локальної пам'яті, Гб | 512 |
| Регулювання по осях | 0~330°(Н); 0~75°(П); 0~350(О) |
| Рабочая температура | -30°C - +60°C |
| Разрешение | 4 МП |
| Разрешение видео | 2688×1520, 2560×1440, 2304×1296, 1920×1080, 1280×720, 704×576, 704×288, 640×360, 352×288 |
| Розмір матриці, дюйм | 1/2.8 |
| Розмір упаковки | 140 x 120 x 140 мм |
| Розміри | 120 х 120 х 90 мм |
| Розпізнавання об'єкту (DORI - не аналітика) | 11 м |
| Спостереження за об'єктом (DORI - не аналітика) | 22 м |
| Степень защиты | IP66, IK10 |
| Совместимость | P2P (взаємовиключне з Profile G); ONVIF (Profile S/T/G); SDK; CGI; Milestone; RTSP |
| Тип | IP |
| Тип об'єктива | Фіксований |
| Тип подсветки | ІЧ |
| Тригери тривоги | перетин лінії; периметр, диск заповнений; помилка читання/запису диска; конфлікт IP-адреса, виявлення руху, тривога маскування |
| Форм-фактор | Купольна (dome) |
| Частота кадрів (головний потік) | 2688×1520, 2560×1440, 2304×1296, 1920×1080, 1280×720 - 25 к/с |
| Частота кадрів (доп. потік) | 704×576, 704×288, 640×360, 352×288 - 25 к/с |
| Чутливість, лк | 0.001 - 0.009 |
| Швидкість затвора | 1 - 1/100 000 с |