Характеристики и описание
Технические характеристики
Пользовательские характеристики
| Аккуауфбау | Літій-іонний |
| Ампер | 2 Ампери |
| Аналогові RGB-входи | Європейський штекер |
| Выходное напряжение | 12 вольт (постійний струм) |
| Выходной ток | 2 Ампери |
| Гарантія на продукцію | 3-річна гарантія виробника з дати покупки. |
| Электрическая мощность | 24 Вт |
| Країна-виробник | Китай |
| Количество розеток | 4 |
| Макс. потужність | 24 Вт |
| Напряжение батареи | 12 вольт (постійний струм) |
| Напруги | 12 вольт (постійний струм) |
| Номер моделі виробника | Walfrontgk9tx2qavf-12 |
| Потужність (у ватах) | 24 Вт |
| Середній час роботи від батареї | 5 годин |
| Сила тока | 2 Ампери |
| Тип вилки | Тип E: 2-полюсний (Франція) |
| Тип елемента живлення | Літій-іонний |
| Продолжительность | 5 годин |
| Форм-фактор | Компактний |
| Час заряджання акумулятора | 5 годин |
Характеристики
Аккуауфбау: Літій-іонний
Ампер: 2 Ампери
Аналогові RGB-входи: Європейський штекер
Вихідна напруга: 12 вольт (постійний струм)
Вихідний струм: 2 Ампери
Гарантія на продукцію: 3-річна гарантія виробника з дати покупки.
Електрична потужність: 24 Вт
Кількість розеток: 4
Колір: Білий
Країна-виробник: Китай
Макс. потужність: 24 Вт
Напруга батареї: 12 вольт (постійний струм)
Напруги: 12 вольт (постійний струм)
Номер моделі виробника: Walfrontgk9tx2qavf-12
Потужність (у ватах): 24 Вт
Середній час роботи від батареї: 5 годин
Сила струму: 2 Ампери
Тип вилки: Тип E: 2-полюсний (Франція)
Тип елемента живлення: Літій-іонний
Тривалість: 5 годин
Форм-фактор: Компактний
Час заряджання акумулятора: 5 годин