TFT 27" Philips 27M2N3800A, Fast IPS, 4K UHD, 160Гц, 2xHDMI, DP, HAS, Pivot, кол.,чорно-срібл florentia
Характеристики и описание
Основной
ПроизводительPhilips
СостояниеНовое
Пользовательские характеристики
DisplayPort1
HDMI2
VESA100x100
Вес (кг)5,6
Властивості підставкиКут нахилу: -5° / +20°,Регулювання по висоті: 130 мм,Поворотний екран (Pivot) +/-90°,Обертання (Swivel): +/-30°
Источник питанияВнутрішнє
Динамічна контрасністьMega Infinity DCR
Додаткові роз'єми1 х Аудіороз'єм
Диагональ экрана27
КолонкиДа
ЦветЧорний з сріблястим
Кут огляду, гор/верт178/178
Максимальное разрешение3840x2160 (Ultra HD 4K)
Покриття екранаАнтиблікове
Потребляемая мощностьВ робочому режимі: 25.65 ВтВ режимі очікування: 0.5 Вт
Соотношение сторон16:9
Тип матрицыFast IPS
Тип підсвіткиwLED
Час реакції, мс0,5
Частота оновлення160 Гц
Яркость450 кд/м²
Два вбудовані динаміки потужністю по 2 Вт відтворюють чистий та виразний звук. Дивіться фільми, слухайте музику, спілкуйтесь з родиною, друзями, колегами без додаткового обладнання.
Наши преимущества:
– Проверка товара перед отправкой – это уважение к клиенту и забота о собственной репутации.
Способы оплаты:
Способы доставки:
– При выборе Пром-оплаты как способа оплаты Вам также доступна бесплатная доставка в Точки выдачи :
Возврат и гарантия:
Готово к отправке
Код: K01_1016265-10
-20%