Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Bebe Confort |
Пользовательские характеристики
| Вага (брутто) | 0.29 кг |
| Висота (коробки) | 12.00 см |
| Гарантія | 0 діб |
| Довжина (коробки) | 18.80 см |
| Колір (за виробником) | синій |
| Модель товару | Chillable teething ring |
| Тип товара | Прорізувач |
| Ширина (коробки) | 7.00 см |