Характеристики и описание
Основной
Габаритные размеры
Основной
Пользовательские характеристики
| Висота стільця | 66 см |
| Глубина сиденья | 58 см |
| Глубина стула | 70 см |
| Колір основи | золото |
| Макс. навантаження | 120 кг |
| Материал | Тканина букле |
| Материал корпуса | Металл |
| Ширина кресла | 52 см |
| Ширина стула | 82 см |
Кресло MEBEL ELITE BRAZIL Крем