Спростіть свою роботуДрукуйте кілька файлів одним клацанням миші за допомогою інструмента HP Click. Керуйте пристроєм і широкоформатним друком з будь-якого місця і в будь-який час за допомогою програми HP Smart. Пристрій ідеально підходить для професіоналів у галузі будівництва, які використовують програмне забезпечення GIS і MCAD. Друкуйте карти, креслення, плакати та візуалізації з високою точністю, чіткістю ліній і чітким текстом.

Заощаджуйте місце в офісіЗаощаджуйте місце вдома або в офісі за допомогою найменших плоттерів HP. Екологічно чиста конструкція зменшує викиди CO2 на 7,3 тонни на рік завдяки використанню до 30% переробленого пластику. Використовуйте до 95% менше чорнила для регулярного обслуговування та друку додаткової кількості аркушів формату A1 на місяць.

Заощаджуйте часУникайте очікування завдяки високій швидкості друку - до 30 секунд на сторінку A1! Скоротіть час від підготовки завдання до кінцевого друку. Робіть ставку на високоякісні результати з чорнилами HP Bright Office. Друкуйте матеріали формату A3/B та A1/D за допомогою додаткових аксесуарів без необхідності вручну перемикати джерела носіїв.

Особливості продукту| Виріб |
| Виробник | HP |
| Код виробника | 5HB06A#B19 |
| Основна інформація |
| Роздільна здатність друку | 2400 x 1200 dpi |
| Пам'ять | 512 МБ |
| Продуктивність | Немає даних |
| Швидкість друку | 2 стор./хв |
| Двосторонній друк | Ні |
| Кількість друкуючих головок | 1 |
| Дисплей | Немає |
| Максимальний формат друку | A1 |
| Зв'язок |
| USB | Так |
| Wi-Fi | Так |
| Ethernet | Так |
| AirPrint | Так |
| Bluetooth | Ні |
| Носій |
| Максимальна вага паперу | 280g |
| Максимальна товщина носія | 0,3 мм |
| Розмір рулону | 24" |
| Функції |
| Функція різання | Немає функції різання |
| Автоматична гільйотина | З автоматичною гільйотиною |
| Автоматична подача паперу | Ролик |
| Сканер | Немає |
| Фізичний |
| Висота [см] | 28.5 |
| Ширина [см] | 101.3 |
| Глибина [см] | 44 |
| Вага [кг] | 21.5 |
| Колір | чорний |
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення. Фотографії товару на сайті є простими ілюстраціями до нього і можуть відрізнятися від фактичного зовнішнього вигляду товару.