Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Defender |
| Материал | Полиэстер |
| Тип | Сумка |
Пользовательские характеристики
| Артикул | 26086 |
| Вид | Сумка |
| Внутрішня висота під пристрій | 275 мм |
| Внутрішня глибина під пристрій | 40 мм |
| Внутрішня ширина під пристрій | 400 мм |
| Для ноутбука з розміром екрану | 15"-15.6" |
| Цвет | Black |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Спосіб закриття | Змійка |