Характеристики и описание
Основной
| Производитель | FV-Plast |
| Страна производитель | Чехия |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 25 мм |
| Внутренний диаметр | 19.40 мм |
| Толщина стенки трубы | 2.80 мм |
| Длина трубы | 1000 мм |
| Цвет | Серый |
Пользовательские характеристики
Функціонал Труба
Основний розмір 25 мм
Нарізка по метрах Ні
Товщина стінки, мм 2,8
Макс. робоча температура °С +60
Матеріал Поліпропілен
PN 16
Виробництво Чехія
Виробник FV-PLAST