Характеристики и описание
Основной
| Производитель | FV-Plast |
| Страна производитель | Чехия |
| Сечение трубы | Круглое |
| Наружный диаметр | 75 мм |
| Внутренний диаметр | 54.40 мм |
| Толщина стенки трубы | 10.30 мм |
| Длина трубы | 1000 мм |
| Цвет | Серый |
Пользовательские характеристики
Довжина: 1 м
Діаметр: 75 мм
Товщина: 12,5 мм
Матеріал: поліпропілен (ПП|PP)
SDR: 7,4
Колір: білий/червоний
Армування: ні
Протипожежна: ні
Клас товару: Професійний