| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Республіка Корея (Південна Корея) |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Розміри | 420 x 230 x 475 мм |
| Вага | 6.4 кг |
| Форм-фактор материнської плати | ATX, EATX, Mini-ATX, Mini-ITX |
| Потужність блока живлення | Без блока живлення |
| Наявність блока живлення | |
| Кількість відсіків 5.25" | |
| Кількість зовнішніх відсіків 3.5" | |
| Кількість внутрішніх відсіків 3.5" | 2 |
| Кількість встановлених вентиляторів | 4 |
| Кількість відсіків 2.5" | 2 |
| Охолодження | Встановлене:
Лицьова панель: 3 x 140 мм RGB
Задня панель: 1 x 140 мм RGB
Опціональне:
Лицьова панель: 3 x 120/140 мм
Верхня панель: 2 x 120/140 мм
Кожух блока живлення: 2 x 120 мм
Задня панель: 1 x 120/140 мм
Система водяного охолодження (опціональне):
Лицьова панель: 120 / 140 / 240 / 280 / 360 мм
Верхня панель: 120 / 140 / 240 / 280 мм
Задня панель: 120 / 140 мм |
| Додатково | GPU тримач у комплекті |
| Особливості | З безгвинтовим кріпленням, З бічним вікном, З вертикальним встановленням відеокарти, З пиловим фільтром, З підтримкою системи водяного охолодження, З системою організації кабелів |
| Колір | Білий |
| Тип корпусу | Miditower |
| Максимальна висота кулера ЦП | 180 мм |
| Розташування БЖ | Нижнє |
| Максимальна довжина відеокарти | 355 мм |
| Тип підсвітки | RGB |
| Функціонал і роз'єми лицьовій панелі | USB 2.0, USB 3.0, USB Type-C |
| Матеріал | Загартоване скло, Метал, Пластик |
| Спосіб встановлення | Вертикальний |
| Розташування роз'ємів лицьової панелі | Зверху |
| Механізм відкривання | П-подібна кришка |
| Місця для додаткових вентиляторів | 8 |
| Отворів під слоти розширення | 7 |
| Код виробника | |
| Роз'єми для підключення HDD/FDD/SATA | |