Характеристики и описание
Основной
Пользовательские характеристики
| Вес | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 7.8 кг |
| Выходной фильтр | НЕРА |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.8 x 26.9 x 33.4м |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Цвет | Белый |
| Комплектация | Довжина всмоктувального шлангу: 1.5 м
Тип всмоктувального шлангу: з вигнутою рукояткою
Тип фільтра HEPA: Фільтр HEPA 13
Щілинна насадка
Насадка-щітка для меблів
Насадка для паркету |
| Країна виробник товару | Румунія |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.9 |
| Основні насадки | Для м'яких меблів , Для паркету, Щілинна |
| Пилозбірники | Мультициклон |
| Мощность | 700 Вт |
| Рівень шуму, Дб | 76 дБ |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Тип пылесоса | Контейнерного типу (без мішка) |
| Тип уборки | Сухе |
Тип пилососа: Пилосос безмішковий
Тип пилозбірника: Контейнер
Тип прибирання: Суха
Потужність споживана: 700 Вт
Об'єм пилозбірника: 0.9 л
| Країна виробник товару | Румунія |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Гарантія | 12 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Колір | Білий |
| Вага | 4.4 кг |
| Вага в упаковці | 7.8 кг |
| Габарити (ВхШхГ) | 38.8 x 26.9 x 33.4м |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | |
| Додаткові особливості | |
| Комплектація | Довжина всмоктувального шлангу: 1.5 м
Тип всмоктувального шлангу: з вигнутою рукояткою
Тип фільтра HEPA: Фільтр HEPA 13
Щілинна насадка
Насадка-щітка для меблів
Насадка для паркету |
| Тип прибирання | Сухе |
| Тип пилососа | Контейнерного типу (без мішка) |
| Об'єм пилозбірника, л | 0.9 |
| Технічні особливості | Автозмотування шнура |
| Потужність | 700 Вт |
| Основні насадки | Щілинна, Для м'яких меблів, Для паркету |
| Довжина кабелю | |
| Рівень шуму, дБ | 76 дБ |
| Додаткові насадки | |
| Вихідний фільтр | НЕРА |
| Пилозбірники | Мультициклон |
| Радіус прибирання | |
| Фільтрація акумуляторного пилососа | |