| Вага в упаковці | 0.88 кг |
| Встановлення довжини стрижки | - |
| Габарити (ВхШхГ) | 15.1 x 4.2 x 3.6 см |
| Габарити упаковки (ВхШхГ) | 23 x 20 x 7.2 см |
| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Додаткові характеристики | Налаштування довжини стрижки від 1 мм до 5 мм (з кроком 1 мм)
DLC (Diamond-Like Carbon) - іноваційне покриття, що поєднує термостійкість, високу довговічність та мінімальне тертя
Професійний мотор – 6500 об/хв |
| Питание | Сеть|Аккумулятор |
| Зона використання | Для голови , Для окантовки, Для бороди та вусів |
| Цвет | Блакитний з чорним |
| Комплектация | Тример
5 фіксованих насадок-гребінців для волосся
Підставка для зарядки
Зарядний пристрій
Шнур живлення
Масло для змащення лез
Щіточка для чистки |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Франція |
| Кількість насадок у комплекті | 5 |
| Кількість регулювань довжини стриження | 6 |
| Насадки | 5 фіксованих насадок-гребінців для волосся |
| Мощность, Вт | - |
| Сфера использования | Побутовий |
| Тип встановлення довжини | Знімні насадки |
| Тип керування | Повзункове |
| Функціональні особливості | Індикатор заряджання , Підставка для заряджання , Швидке заряджання, Самозаточувальні ножі |
| Время автономной работы | 90 хв |
| Час заряджання акумулятора | 90 хв |
| Ширина ножа, мм | 25 |