Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Wibrand |
| Тип диска | SSD |
Пользовательские характеристики
| Интерфейс подключения | PCI Express 3.0 x4 |
| Вес | 10 г |
| Высота | 2.1 мм |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Энергопотребление | Читання: 2.8 Вт
Запис: 9.9 Вт |
| Комплект поставки | SSD
Гарантійний талон |
| Країна виробник товару | Китай (Тайвань) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Обсяг/Об'єм | 1 ТБ |
| Назначение | Для ноутбука|Для комп'ютера |
| Розміри | 80 x 22 x 2.1 мм |
| Стійкість до ударних навантажень | Пікова при роботі: 2.17G
Пікова при простої: 20G |
| Тип накопителя | Внутрішній |
| Форм-фактор | M.2 |
| Время наработки на отказ | 1 500 000 годин година |
| Скорость записи | До 1600 МБ/с Мб/сек |
| Скорость чтения | До 2000 МБ/с |
Обсяг/Об'єм: 128 ГБ
Форм-фактор: M.2
Інтерфейс підключення: PCI Express 3.0 x4
| Країна виробник товару | Китай (Тайвань) |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Комплект постачання | SSD
Гарантійний талон |
| Розміри | 80 x 22 x 2.1 мм |
| Вага | 10 г |
| Висота | 2.1 мм |
| Швидкість запису | До 1600 МБ/с |
| Обсяг/Об'єм | 1 ТБ |
| Форм-фактор | M.2 |
| Інтерфейс підключення | PCI Express 3.0 x4 |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Призначення | Для комп'ютера, Для ноутбука |
| Швидкість читання | До 2000 МБ/с |
| Енергоспоживання | Читання: 2.8 Вт
Запис: 9.9 Вт |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 годин |
| Стійкість до ударних навантажень | Пікова при роботі: 2.17G
Пікова при простої: 20G |