| Гарантія | 24 місяці офіційної гарантії від виробника |
| Длина кабеля | Живлення материнської плати: 550 мм
Живлення процесора: 650+150 мм
Живлення відеокарти: 500+150 мм
Живлення відеокарти: 500+150 мм
Живлення SATA: 450+150+150+MOLEX 150 мм
Живлення SATA: 450+150+150 +MOLEX 150 мм м |
| Дополнительно | Ультратихий вентилятор з 9 лопатей, повністю модульний, в комплекті дроти білого кольору. |
| Діапазон вхідної напруги | 100-240 В |
| Код товару | 3731690 |
| Країна виробник товару | Китай |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Кількість SATA роз'ємів | 6 |
| Кількість конекторів IDE (Molex) | 2 |
| Кількість роз'ємів для підключення HDD/FDD | HDD 6 |
| Кількість роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 4 |
| Максимальний рівень шуму, ДБ | 25 |
| Максимальні навантаження | Струм по лінії +12 В: 60 А
Струм по лінії +3.3 В: 20 A
Струм по лінії +5 В: 20 A
Струм одного джерела (+5 В): 2.5 А
Струм по лінії -12 В: 0.5 А |
| Особливі властивості | Модульні (з відстібними дротами) |
| Охлаждение | Вентилятор 140 мм |
| Мощность | 800 Вт |
| Підтримка 80 PLUS | 80 PLUS Bronze |
| Роз'єм живлення процесора | 2x8(4+4)pin |
| Розміри, вага | 160 x 85 x 150 мм, 2.216 кг |
| Система охлаждения | Активна |
| Технології захисту | Захист від перевантаження (OLP) , Захист від перевантаження (OPP) , Захист від перевантаження через струм (OCP) , Захист від перегрівання (OTP) , Захист від перепадів напруги (OVP/UVP), Захист від короткого замикання (SCP) |
| Тип | Для геймерів |
| Тип роз'ємів додаткового живлення для відеокарт | 2x(6+2pin) |
| Функція PFC | Активний |