Характеристики и описание
Основной
| Производитель | Wibrand |
| Тип диска | SSD |
Пользовательские характеристики
| Интерфейс подключения | SATAIII |
| Вес | 50 г |
| Высота | 7 мм |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Комплект поставки | SSD-накопичувач
Гарантійний талон |
| Країна виробник товару | Китай (Тайвань) |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Обсяг/Об'єм | 256 ГБ |
| Назначение | Для комп'ютера |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Тип елементів пам'яті | TLC 3D NAND |
| Тип накопителя | Внутрішній |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Время наработки на отказ | 1 500 000 год година |
| Скорость записи | До 470 МБ/сек Мб/сек |
| Скорость чтения | До 560 МБ/сек |
Обсяг/Об'єм: 256 ГБ
Форм-фактор: 2.5"
Інтерфейс підключення: SATAIII
| Країна виробник товару | Китай (Тайвань) |
| Країна реєстрації бренду | Китай (Тайвань) |
| Гарантія | 36 місяців офіційної гарантії від виробника |
| Комплект постачання | SSD-накопичувач
Гарантійний талон |
| Розміри | 100 x 69.9 x 7 мм |
| Вага | 50 г |
| Висота | 7 мм |
| Швидкість запису | До 470 МБ/сек |
| Обсяг/Об'єм | 256 ГБ |
| Форм-фактор | 2.5" |
| Інтерфейс підключення | SATAIII |
| Тип накопичувача | Внутрішній |
| Призначення | Для комп'ютера |
| Тип елементів пам'яті | TLC 3D NAND |
| Швидкість читання | До 560 МБ/сек |
| Енергоспоживання | |
| Час напрацювання на відмову | 1 500 000 год |
| Стійкість до ударних навантажень | |