Характеристики и описание
Основной
Пользовательские характеристики
| Висота, мм | 15 |
| Гарантия, мес | 14 дней |
| Гарантія | Повернення/обмін 14 днів |
| Довжина, мм | 100 |
| Диаметр | 15 мм см |
| Діаметр посадковий | 6 мм |
| Країна походження | Китай |
| Материал изготовления | Вовна/Поліакрил |
| Обрабатываемая поверхность | Гладкая, шероховатая |
| Описание характеристики | Рекомендованные ЛКМ Водорастворимые, дисперсионные краски, грунтовки с добавлением акриловых и прочих смол |
| Поверхня, що обробляється | Гладка |
| Рекомендовані ЛКМ | Олійні лаки та емалі, алкідні уретанові фарби. |
| Тип инструмента | Валик |
| Ширина, мм | 100 мм |
| Штрих код | 6914466350408 |