| Вес | 2.9 кг г |
| Використовуваний тип хвостовика | SDS-plus |
| Габарити | 370х84х214 мм |
| Гарантия, мес | 3 роки |
| Гарантія | 3 роки |
| Длина сетевого шнура | 2.5 мм |
| Энеpгия удаpа | 2.7 Дж |
| Клас інструменту | Професійний |
| Комплектация | - Бічна рукоятка - Обмежувач глибини - Пластиковий кейс - Інструкція із застосування - Гарантійний талон |
| Країна походження | Японія |
| Количество ударов | 4500 уд/хв |
| Макс. діаметр свердління бетону | 24 мм |
| Макс. діаметр свердління дерева | 32 мм |
| Макс. діаметр свердління коронкою | 65 мм |
| Макс. діаметр свердління сталі | 13 мм |
| Наявність віброзахисту | Нет |
| Оберти холостого ходу | 1100 об/хв |
| Мощность | 780 Вт Вт |
| Регулювання оборотів | Да |
| Режимы работы | Свердління, свердління з ударом, удар |
| Расположение двигателя | Горизонтальне |
| Рівень вібрацій | 15.5 м/с2 (буріння)12.5 м/с2 (довбання) |
| Тип питания | Сеть |
| Штрих код | 0088381081658 |