Трансформатор E4820.10.1.75 Jesiva
Характеристики та опис
Основні
ВиробникJesiva
Трансформатор 10VA Uout=7,5V/1,33A (виводи 8-11), Uin=220VAC (виводи 1-6) 70х43х40мм