promo_download_app_ios_2023
Натисніть знайти для пошуку

Водонагрівачі та комплектуючі

Нові товари
Популярні товари

Водонагрівачі для будинку

Зараз практично кожної людини в Україні хвилює питання обігріву води. Централізована подача стає все більш невигідною, і тут на арену виходять альтернативні способи підігріву, а саме водонагрівачі.

За допомогою чого вигідніше нагрівати воду?

Бойлер. Хороший варіант, який підходить для всіх видів житла з електрикою. Переваги: ​​ви можете купити водонагрівач виходячи з потреб (існують бойлери з об'ємом від 5 л.), Швидкості нагріву води й економності (накопичувальний або проточний). Всі ці варіанти представлені на Bigl.ua — тут знайдуться бойлери на будь-який бюджет.
Мінуси: маленький бойлер не дозволить прийняти ванну; незалежно від обсягу він використовує багато електроенергії (проточний водонагрівач більш економний). Якщо хочете заощадити, встановіть двухтарифний електролічильник — і тоді вночі використання енергії обійдеться в меншу суму;
Котел підходить для квартир і будинків, в яких є подача газу. Якщо враховувати ціни на газ і електроенергію, котел може бути навіть більш виграшним варіантом, адже, на відміну від бойлера, він працює виключно під час використання води. Якщо ви встановите двоконтурний котел і автономне опалення, то ціни на комунальні послуги точно будуть менше в порівнянні з централізованими послугами.
Кран з підігрівом води. Цей вид нагрівача поки що не такий популярний, але у нього є свої незаперечні плюси. Основний з них — швидкий, майже миттєвий нагрів води. Він буквально триває кілька секунд. Крім того, кран з підігрівом досить бюджетний і простий в монтажі, що робить його ідеальним варіантом для дачі. Просунуті крани мають ЖК дисплеї, на які виводиться температура.