promo_panel_oprosnik_26_04_23
Натисніть знайти для пошуку

Туристичні інструменти

Нові товари
Популярні товари

Туристичні інструменти: що взяти в похід?

Похід — це не тільки яскраві враження і єднання з природою, а і якоюсь (певною) мірою екстрим (а якщо похід складний, то рівень екстриму відразу виростає). Щоб все пройшло гладко, варто ґрунтовно підготуватися. Ми розповімо, що ж варто взяти з собою. Поговоримо саме про туристичні інструменти — тих, без яких будь-який похід буде некомфортним. І додамо кілька пунктів, які зроблять подорож ще більш зручним. Ми не будемо говорити про обов'язкове туристичне спорядження, таке як туристичні рюкзаки, одяг для походу, каримати, намети й спальні мішки, а торкнемося більш специфічні теми.

Отже, що покласти в туристичний рюкзак?

Ліхтарик. Залежно від складності походу — налобний або ручний. Для короткого походу по рівнинній місцевості підійде ручної, якщо планується похід в гори, звичайно, краще вибрати налобний. Залежно від потреб можна вибрати ліхтарик з різних матеріалів, з певним типом лампи, режимом роботи, типом харчування і заряду; Мультитул. Багатофункціональний інструмент, який замінює відразу декілька пристроїв, таких як буравчик, гайковий ключ, обценьки, карабін, компас, консервний ніж і багато іншого. Конфігурація може складатися з 25 інструментів, а вартість доходити до декількох тисяч гривень. Так що визначте свої потреби й вперед за мультитулом, наприклад, на Bigl.ua, де тільки перевірені продавці з відгуками й рейтингом. Адже інструменти в поході повинні бути якісними та надійними.
Зовнішній акумулятор для техніки, він же power bank. Це номер 1 з того, що потрібно взяти з собою з техніки. Телефони, фотоапарати, планшети, GPS-навігатори — все це і не тільки може зарядити невелике компактний пристрій, який не варто багато грошей, але дуже виручить в ситуації, коли відсутнє постійне джерело енергії; Що ще брати в похід? Компаси, туристичні лопати, похідні й авто душі, трекінгові палки, туристичні пилки, обігрівачі. Все залежить від пори року, погоди, тривалості переходу і ще маси нюансів.